3 Haziran 2010 Perşembe

KAFİRİN KAFİRİ

Ve israil bir kez daha çıktı tarih sahnesine... Bir kere daha eli kanlı! Ve bir defa daha mazlumları, suçsuz, günahsızları hedef aldı o ancak öldürmeyi bildikleri elleri. Gazze'den alışkın savunmasızları öldürmeye... Filistin'den tecrübeli yalan dolan iftirayla kendini haklı göstermeye!
Ama onu o kafirliğin kafirliğindeki başkanları dahi haklı çıkaramaz, onu onun gibi kanunsuz takılan takımlar bile savunamaz, onu arkasındaki süper güç sanılan Amerika bile kurtaramaz. Sen israil, kendi bomba pimini kendin çektin! Son nefeslerini al, istersen firavun gibi secde et Allah'a! Kar etmez yaptığın her çaba, dilediğin özür... Biz şehit verdik, sen bir kere daha katil oldun! Biz cennete gittik, sen cehennemde dereceni yükselttin! Senin yatacak yerin bile yok. Topraklar bile kabul etmeyecek seni! Her biriniz canınızı verirken milyonlarca can çıkacak içinizden.. Acıyacak göğsünüz, parçalanacak kat kat daha fazla parçaladıklarınızdan... Bunun bedeli ödenmeyecek sanmayın! Bunun intikamı yakındır.
Ey insanlığın en insafsızlığından daha uzak böcek toplumu, bekle bizi beklediğin her yerde ve bekle bizi beklemediğin her yerde!!! Allah, bizle beraber; sen ne halt yersen ye!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder